Na cykliczne spotkania w naszym klubie zaprasza Cora Szymocha . Każda ostatnia sobota miesiąca godz.16:00 (prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc).
Cora Szymocha

Poniedziałek 17:30 – joga dla kręgosłupa i joga kundalini prowadzi Artur Wieczorek.
Joga dla kręgosłupa
Joga Kundalini

Zapraszamy na zajęcia jogi w każdy wtorek i czwartek.
Grupa ogólna – zajęcia dla osób w każdym wieku, bez względu na kondycję fizyczną, wiek czy zdrowie.
Osoby które jeszcze nigdy nie ćwiczyły, a także Te bardziej doświadczone. Różnorodność ćwiczeń, pozycji na zajęciach, pozwoli indywidualnie rozwijać się każdej osobie bez względu na wiek czy sprawność ruchową. Dostosowujemy zajęcia do możliwości uczestniczących oraz uczymy pozycji jogi zawsze według bezpiecznej praktyki z wykwalifikowanym instruktorem. Jeśli masz wątpliwości lub pytania przyjdź lub zadzwoń 666 896 158.
Grupa ogólna – zajęcia dla osób w każdym wieku, bez względu na kondycję fizyczną, wiek czy zdrowie.
 Zapewniamy Państwu dwie sale w zależności od grupy. Sprzęt:maty,wałki,poduchy,paski,koce,klocki.Spokojną i ciepłą atmosferę.
Prowadząca Anna Akierman

Spinning Indoor cycling

Zapraszamy na zajęcia Spinning/ Indoor cycling w każdy poniedziałek, środę i piątek.
Autorskie zajęcia indoor cycling łączy z elementami aerobiking. Godzinny trening zawiera zarówno rytmiczną jazdę na różnych poziomach obciążenia jak i ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie mięśni. Każdorazowo trening kończy stretching.
Ćwiczenia opierają się na wydolności układu oddechowego oraz pracy mięśni. Intensywność ćwiczeń jest zróżnicowana, oparta na różnych pozycjach i rytmie ćwiczeń.
Zajęcia Indoor Cycling wzmacniają układ krążenia oraz wydolność organizmu i są świetnym podkładem do jazdy na rowerze, pieszych wycieczek oraz jazdy na nartach.
Prowadzący Magdalena Mroczkowska, Arkadiusz Posmyk

ELEKTRA FIT